Referencie od klientov

Super spolahlivá firma ktorú môžme doporučiť každému kto chce aby zostalo po chlapov čisto a útulne . Veľmi spolahlivý ustretový firma inter línia je veľmi spolahlivá.

Anton - Turčianske Teplice

S prácou pána Imrišíka a jeho kolegu sme boli velmi spokojní, profesionálny prístup oboch pánov od začiatku realizácie maľovania až po koniec práce. Vrelo odporúčame.

Stanka a Jozef, Žilina

Sme veľmi spokojný s p.imrišíkom tak ako povedal tak bolo dodržane na cene sme sa dohodli . Práca super zostalo pekne čisto všetko pozakrývali super možeme len odporučiť..

Katarína a Ján

Služby p. Imrišíka a jeho kolegu som využila opakovane a môžem konštatovať, len to isté, čo prvýkrát. Práce urobené presne podľa dohodnutého termínu, profesionálne. Naviac ako bonus po maľovaní ostáva čisto, bez potreby veľkého upratovania. Vrele odporúčam.

Jana Belešová

bol u nás p. Imrišík vymalovat časť bytu, prišiel presne na čas na aký sme sa dohodli, sme veľmi spokojní s jeho odvedenou prácou,spolahlivý, všetko pozakrýval, ešte raz veľmi ďakujeme a vrelo odporúčame.

Zdenka Malá, Čadca

Vrelo odporúčam p. Imrišíka je veľmi spolahlivý a hlavne si dá záležať na jeho práci . Veľmi šikovný. Teším sa na dalšiu spoluprácu .

Hanka - Turzovka